صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما
تلفن: + 86-21-32513559
فکس: + 86-21-32513556
ایمیل:titanos@titanos.com.cn
وب سایت:www.etitanos.com
سفید تیتانیوم پودر زنی و پراکندگی
Nov 17, 2015

پراکندگی شاخص مهم دی اکسید تیتانیوم, dispersibility عالی رنگدانه بدون فرض های بسیار خوب و اثر آن تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

رتل دی اکسید تیتانیوم میکرو فرز رتل نوع دی اکسید تیتانیوم اندازه ذرات و توزیع به نهایت کنترل فرآیند، فرآیند کنترل همین کار را برای اندازه ذرات اکسید رتل نوع سطح و توزیع باید تاثیر بسیار بزرگی است که همچنین نفوذ بیشتری در ویژگی های پراکنده. در خوب پیش پراکنده این قضیه مهم، فرآوری مواد معدنی یکی از موقعیت های بحرانی. رتل دی اکسید تیتانیوم پودر مناسب برای معدنی درمان انواع محصولات، از جمله پراکندگی تاثیر از جمله اثرات در و chalking مقاومت مقاومت در برابر آب می توانید.

بعد از فرز خشک و آسیاب دی اکسید تیتانیوم، بسیاری از ذرات اندازه معادل برای دیدار با الزامات خاص، پس از مرطوب و بر اساس غیر متمرکز. آسیاب مرطوب نه تنها بازده در پردازش مواد معدنی قبل از شکل پراکنده یا ذرات پلاستیکی به شکل ذرات کروی و توزیع آسان تر ساخت دارای تمایل به تمرکز بر روی می تواند بهبود بخشد.

تیتانیم دی اکسید مربوط می شود، بیشتر تمایل به شکل ذرات کروی و توزیع بیشتر متمرکز, در حالی که اندازه متوسط، بهتر خواص پراکندگی محصول به ویژه نفوذ شکل ذرات و توزیع پراکندگی واضح تر است. بد شکل و توزیع پراکنده است که معمولا به دلیل لبه لغو عوارض یکدیگر کردن با اثرات انزجار الکتریکی است که به طور مستقیم به پراکندگی محصول پایین منجر شود، بنابراین نیاز به توجه به ویژگی های ذرات اثرات مختلف محصول چه آن را در آب یا روغن پراکندگی فاز،.


اخبار مرتبط

کپی رایت © شانگهای Titanos صنعت، شرکت، گیم کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.