صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما
تلفن: + 86-21-32513559
فکس: + 86-21-32513556
ایمیل:titanos@titanos.com.cn
وب سایت:www.etitanos.com
دی اکسید تیتانیوم صنعت در چین در سال های اخیر، در نتیجه صرفه جویی در انرژی
Nov 17, 2015

مشهور که سولفات فرآیند دی اکسید تیتانیوم پودر فرآیند طولانی تر، به طور طبیعی مقدار زیادی انرژی فقط به عنوان پودر سفید titanium خوب مواد شیمیایی، مجموع داخلی و خارج از کشور بسیار کمتر قابل توجه است است. واقع در تن محصولات انرژی مصرف متر آن بسیار بیشتر از کاربران انرژی آشنا از آهن و فولاد، سیمان و سایر محصولات مصرف است. تولید این محصولات میلیون تن یا حتی در مقیاس میلیاردها تن، انرژی خود را در کل بسیار ترسناک صدا نیست.

هنگام استفاده از feedstocks مختلف در تولید (از جمله خود مصرف انرژی در تولید مواد اولیه غنی سازی) تفاوت انرژی نسبتا بزرگ است، جدول 2 4 مواد اولیه مختلف نسبت به مصرف انرژی در تولید دی اکسید تیتانیوم.

بيش از چهار مسیر مختلف به نمی شامل انرژی مورد نیاز برای درمان سطح، سطح دی اکسید تیتانیوم درمان با توجه به فرآیندهای مختلف سطح درمان، نیاز به افزایش 83 ~ 120 TiO2 KMJ/t. تولید دی اکسید تیتانیوم مصرف انرژی طبیعی تر تولید هزینه حساب نسبت بزرگتر، معمولا صرف 20% ~ 25% درصد از هزینه های تولید از مصرف انرژی، صرفه جویی در انرژی و کاهش مصرف انرژی این است که به کاهش هزینه های تولید، افزایش بهره وری اقتصادی و توسعه پایدار یکی از اقدامات مهم.

پس از اصلاحات ادامه رشد سریع تولید دی اکسید تیتانیوم در چین در همان زمان نیز بسیاری از دستاوردهای را در صرفه جویی در انرژی و مصرف، به عنوان مثال به صورت زیر کاهش ساخته شده:

پاره پاره کننده 1 استفاده می شده است در گذشته برای 4R المنت و 5R ریموند میل بعد از آموزش از پروژه 90 تجربه 15,000 t / شرکت بالای مقیاس است به هوا جاروب آسیاب مقایسه با عملکرد بالا هوا جاروب آسیاب، آسیاب ریموند سنتی و نگهداری پایین و آسان به کنترل, را کاهش می دهد 5 ~ 10 کیلووات ساعت انرژی مصرف هر تن سنگ معدن.


اخبار مرتبط

کپی رایت © شانگهای Titanos صنعت، شرکت، گیم کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.