صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما
تلفن: + 86-21-32513559
فکس: + 86-21-32513556
ایمیل:titanos@titanos.com.cn
وب سایت:www.etitanos.com
سوپر dispersant در درمان سطح دی اکسید تیتانیوم و کاربرد آن در مستربچ
Nov 17, 2015

Hyperdispersant در سال 1970 قرن بیستم آغاز شد، تا زمانی که در سال 1980 سیستم های قرن بیستم در 1990 اواسط قرن hyperdispersants برای عملکرد منحصر به فرد آن به پیشنهاد ایستادگی کردن در بسیاری از dispersants، تبدیل به یکی از قابل توجه ترین مواد افزودنی.

دی اکسید تیتانیوم به عنوان مستربچ رنگدانه های معدنی به طور گسترده ای استفاده می شود. اما در این روند بهتری ذرات رنگدانه با هم، تولید ذرات بزرگتر کیفیت محصول که نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم تاثیر می گذارد، آن باید غیر متمرکز. روند پراکندگی رنگدانه را می توان به سه مرحله تقسیم: تثبيت خیس کردن، نازک شدن و نازک شدن. سطح فرایند تثبیت لاغر رنگدانه ذرات رنگدانه در رسوبات سطحی یا پوشش دار تک مولکول یا مولکول های مواد از جمله کاتیونیک اصلاح مشتقات رنگدانه خود را است.

استفاده از dispersants در درمان سطح دی اکسید تیتانیوم بهبود dispersibility دی اکسید تیتانیم، آزمایش در بر داشت استفاده dispersants برای درمان به سطح تیتانیوم استفاده مطلوب، شرایط بهینه فرآیند (درجه حرارت، مقدار pH).

Hyperdispersant در ساختار مولکولی است تقسیم به دو بخش قسمت برای گروه های لنگر, چنین به عنوان-NR2، - COOH - SO3H، و غيره این گروه قطبی از طریق اوراق قرضه یونی هیدروژنی و ون der نیروهای واندروالس و محکم جذب در سطح، مانع از superplasticizer به حل و فصل. دیگر زنجیره های solvated که به طور مستقیم تعیین کننده ثبات رنگدانه پراکنده در حلال است. برای این منظور نیاز به حلال پراکنده solvated زنجیر وابستگی بالا برای اطمینان از حلال پوشی خوب است, سوپر dispersant در رنگدانه ذرات شکل ضخامت لایه محافظ بر روی سطح, کشش زنجیر solvated در حلال های پراکنده. هنگامی که ذرات رنگدانه superplasticizer adsorbed، به دلیل جذب لایه انزجار که ذرات گزاف گویی کردن هر یک از دیگر, تا رسیدن به ثبات پراکندگی ذرات رنگدانه متوسط با نزدیک شدن.

جگر TiO2 گرانول سطح غنی سازی شارژ، آسان و سوپر dispersant anchoring گروه (- اهسته بازمزمه ادا کردن-) است، در سطح ذرات دی اکسید تیتانیوم به شکل لایه جامد حفاظت از طریق سوپر solvated دسبرسرس (زنجیره هیدروکربنی) مانع فضایی برای رسیدن به اثر پایدار پراکندگی دی اکسید تیتانیوم مجموعه ای.


اخبار مرتبط

کپی رایت © شانگهای Titanos صنعت، شرکت، گیم کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.