صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما
تلفن: + 86-21-32513559
فکس: + 86-21-32513556
ایمیل:titanos@titanos.com.cn
وب سایت:www.etitanos.com
عملکرد دی اکسید تیتانیوم کاربرد در هوا تست پلاستیک
Nov 17, 2015

در پایین دست کاربر دی اکسید تیتانیوم مانند استفاده از محصولات مانند رنگ، پوشش، پروفیل های پلاستیکی به محیط زیست در فضای باز معمولا در معرض. در طول خدمت کل زندگی نور خورشید هوا باران برف، شرایط سخت طبیعی مانند دما، رطوبت، فرسايش هنوز هم تحت تاثیر قرار توسط گرد و غبار نمک یا روغن مواد شوینده و بسیاری از دیگر شرایط مصنوعی فرسایش. پوشش سطح پلاستیکی پیری پوست کندن رخ می دهد، تغییر رنگ، براق سفید و ترک خورده، شکننده و پودر و غیره را کاهش دهد. پوشش پلاستیک برای مقاومت در برابر پیری طبیعی قابلیت شرايط در مجموع به عنوان هوا شناخته شده. مقاومت در برابر آب نه تنها توسط اثرات دی اکسید تیتانیوم و رنگدانه های دیگر، خودرو از رزین و حالت جسم به نقاشی شده، پوشش، پایین ضخامت پوشش به عنوان خوب همانطور که در شرایط طبیعی این تعاملات شدت هوا غالب. مقاوم در برابر آب و هوا دی اکسید تیتانیم رنگدانه بسیار مهم استفاده از شاخص های عملکردی است.

دی اکسید تیتانیوم باعث نمایش های پلاستیکی زرد شدن پدیده، زیرا مواد اولیه برای تولید پروفیل های پلاستیکی و دیگر حرارت در روند پیری، سپس با استفاده از اشعه ماوراء بنفش در روند مکانیزم آن معمولا نسبتا آسان برای تجزیه و تحلیل، است. اگر آن بیشتر غير اشباع رزین رزین در دمای بالا از ترکیبات معطر غير اشباع و مولکول بیشتر در معرض تخریب حرارتی در پروفیل های پلاستیکی زرد شدن نتیجه هستند استفاده شود.

آزمایش مقاومت در برابر آب و هوا است یکی از طولانی ترین در شاخص نشانگر دی اکسید در شرایط طبیعی به ویژه در تست قابلیت هوا خوری معمولا هزاران و ده ها هزار ساعت نیاز است. پس شروع به کوتاه شدن چرخه تست مقاومت در برابر آب و هوا، به دنبال راه هایی برای ترویج است پیری تست روش برای روش های موجود است که می توان به صنعت پلاستیک استفاده می شود "GB/t 16422.2 1999 پلاستیک روش قرار گرفتن در معرض منابع نوری آزمایشگاه بخش دوم: لامپ زنون قوس". پیری تست نمونه پس از آزمایش با توجه به "GB/T 15596 1995 قرار گرفتن در معرض نور روز تحت شیشه ای یا پلاستیکی هوا طبیعی یا نور مصنوعی پس از تعيين تغييرات رنگ و کارایی."


اخبار مرتبط

کپی رایت © شانگهای Titanos صنعت، شرکت، گیم کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.