صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما
تلفن: + 86-21-32513559
فکس: + 86-21-32513556
ایمیل:titanos@titanos.com.cn
وب سایت:www.etitanos.com
پاسخ چین به ایالات متحده بررسی رزین PET چینی
Feb 03, 2017

سخنگوی از Chinaand #39; s وزارت بازرگانی اعلام کرد پکن است andquot; پرداخت attentionandquot نزدیک; به گزارش governmentand #39؛ دست زدن از antidumping و countervailing در مورد وظایف رزین PET وارداتی از چین.

سازمان آمریکا تجارت در تاریخ 10 اوت خود تصمیم گیری مقدماتی در تحقیقات وظیفه گونه حیوان خانگی رزین از چین را اعلام کرد. آن در فدرال ثبت نام محاسبه نرخ یارانه برای هر صادر کننده چینی، محدوده 4.27 درصد درصد 18.88 شده.

andquot; چین متوجه که ایالات متحده نادیده گرفته Chinaand #39; s دفاع و اصرار شیوه های غیر عادلانه و تبعیض آمیز و یارانه های دروغ به این نتیجه رسیدند در انواع وام های دولتی کم هزینه مواد اولیه و تاسیسات برق ارزان, andquot; Danyang شن در مطبوعات 19 اوت در پکن جلسه توجیهی گفت.

andquot; دولت چین قادر به پرداخت توجه دقیق به این andquot است; او گفت، با توجه به متن رسمی.

او همچنین خواستار از ایالات متحده به شدت پایبند به سیاست های سازمان تجارت جهانی، andquot; با دقت رسیدگی به این مورد andquot; و عادلانه حکم نهایی.

andquot; چین مایل به کار با ایالات متحده به ترویج فعالانه تجارت دو جانبه گفتگو و همکاری درست دسته فلزی اصطکاک تجارت و توسعه سالم تجارت دو جانبه andquot حفظ است; شن اضافه شده.

وزارت بازرگانی نیز ناپیوسته تعيين گونه یارانه توسط صادرکنندگان هند رزین PET به ایالات متحده در حدود 5.5 درصد به 115.04 درصد دریافت. یارانه به صادرکنندگان رزین PET در عمان را پیدا نکرد.

کانادا که در تحقیقات مشابه شده است، تصمیم گیری مقدماتی را دریافت کرد.


اخبار مرتبط

کپی رایت © شانگهای Titanos صنعت، شرکت، گیم کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.