دسته بندی محصولات
تماس با ما
تلفن: + 86-21-32513559
فکس: + 86-21-32513556
ایمیل:titanos@titanos.com.cn
وب سایت:www.etitanos.com
دی اکسید تیتانیوم دی اکسید تیتانیوم می تواند مورد استفاده قرار گیرد که جهات از آنچه می سازد خوب
Nov 17, 2015

ویژگی ها و استفاده از دی اکسید تیتانیوم دی اکسید تیتانیوم (تیتانیا) پایدار شیمیایی ملک، به طور معمول واکنش نمی با بسیاری از مواد. در طبیعت سه کریستال های اکسید وجود دارد: نوع تیتانیوم رتل و anatase. هیئت مدیره تیتانیوم نوع پایدار از نوع کریستال هیچ صنعتی با استفاده از مقدار تیز است نوع تیتانیوم (Anatase) می گویند، نوع و طلا قرمز سنگ نوع (رتل) به نوع R پایدار شبکه، مهم است که از رنگدانه های سفید و مواد لعاب چینی و دیگر رنگدانه های سفید در مقایسه با نسبت درجه سفید و رنگ نیروی نیروی پوشش ، و مقاومت انتظار سکس و رابطه جنسی حرارت و و پایداری شیمیایی به ویژه بدون مسمومیت.

دی اکسید تیتانیوم پودر است که به طور گسترده ای در رنگ، پلاستیک، لاستیک، چاپ جوهر، کاغذ، فیبر، سرامیک، مواد شیمیایی، پزشکی، غذایی و صنايع استفاده می شود.

صنعت پوشش است کاربر بزرگترین دی اکسید تیتانیوم و دی اکسید تیتانیوم رتل نوع به ویژه مصرف ترین صنعت پوشش. ساخته شده از دی اکسید تیتانیوم رنگ رنگارنگ، بالا و قدرت پوشش, لکه, مقدار, تنوع، قادر به ایفای نقش در حفاظت از ثبات رسانه ها ممکن است، و مقاومت مکانیکی و چسبندگی برای جلوگیری از ترک خوردگی، اشعه ماوراء بنفش و رطوبت از طریق، این فیلم می تواند افزایش گسترده فیلم زندگی.

پلاستیک صنعت است کاربر دومین اضافه کردن دی اکسید تیتانیوم پودر در محصولات پلاستیکی، پلاستیک می تواند بهبود یافته-مقاوم در برابر گرما، مقاومت در برابر نور، قابلیت هوا خوری، و بهبود خواص فیزیکی و شیمیایی پلاستیک, افزایش استحکام مکانیکی محصول و تمدید عمر.

صنعت کاغذ کاربر سومین دی اکسید تیتانیوم به عنوان یک پرکننده عمدتا در مورد استفاده خوب کاغذ و کاغذ نازک است. اضافه کردن دی اکسید تیتانیوم در مقاله، کاغذ دارای روشنایی خوب، براق، مقاومت بالا، نازک، صاف، و چاپ نمی نفوذ و نور وزن. کاغذ به طور کلی بدون درمان سطح دی اکسید تیتانیوم دی اکسید anatase استفاده می شود می تواند نقش عامل فلورسنت سفید برای افزایش سفیدی کاغذ بازی. کاغذ چند لایه استفاده رتل دی اکسید تیتانیوم درمان سطح شرایط نور مقاومت، مقاومت در برابر حرارت نیاز دارد.

رنگدانه سفید اکسید به جوهر چاپ درجه بالا ضروری است. حاوی دی اکسید تیتانیوم جوهر با دوام رنگ و سطح افزایش wettability خوب، آسان به پراکنده است. جوهر در دی اکسید تیتانیوم رتل نوع استفاده می شود.

صنعت الیاف نساجی و مواد شیمیایی دیگر زمینه های مهم کاربرد دی اکسید تیتانیوم است. الیاف با دی اکسید تیتانیوم به عنوان یک عامل حرارتی. با توجه به رتل anatase نرم استفاده عمومی تیتانیوم را تایپ کنید. درمان سطح الیاف با دی اکسید تیتانیوم ندارد به طور کلی مورد نیاز است، اما برخی از گونه های خاص به منظور کاهش اثر فتوشيميايی دی اکسید تیتانیوم و فیبر جلوگیری از حضور دی اکسید تیتانیوم فوتوکاتالیک تخریب نیاز سطح.

دی اکسید تیتانیوم به عنوان عامل رنگ در صنعت لاستیک و تقویت ضد پیری نقش را پر کنید. سفید و رنگی لاستیکی شامل دی اکسید تیتانیوم نور خورشید مقاوم در برابر نور خورشید، کرک، رنگ، میزان کشش و اسید را تغییر ندهید. لاستیک با پودر اکسید عمدتا مورد استفاده در لاستیک ماشین و کفش لاستیکی کفپوش لاستیکی دستکش، تجهیزات ورزشی و دیگر به طور کلی تحت anatase. اما برای تولید تایر، اغلب با اضافه کردن مقدار رتل محصولات به منظور افزایش مقاومت در برابر ازن و اشعه ماوراء بنفش مقاومت.

پودر سفید تیتانیوم مورد استفاده در لوازم آرایشی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای گسترده. به دلیل nontoxic دی اکسید تیتانیم، مراتب نسبت به سرب سفید تقریبا همه با پودر اکسید سرب سفید و سفید روی. پودر به پیوست تنها در 5% - 8% دی اکسید تیتانیوم برای همیشه سفید باعث می شود ادویه جات تر و خامه چسبندگی ظرفیت جذب و پوشش می تواند. گواش و دی اکسید تیتانیوم باعث کاهش چربی در کرم و احساس روشن. انواع دیگر ادویه جات ترشی جات, کرم های ضد آفتاب, صابون تکه، سفید صابون و خمیر دندان نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در دی اکسید تیتانیوم.

با دی اکسید تیتانیوم شفافیت کسب و کار مشخص توسط کوچک، مقاومت در برابر شوک، خوب عملکرد مکانیکی, رنگارنگ, لعاب نه آلودگی و غيره. مواد غذایی و پزشکی با دی اکسید تیتانیوم پودر با خلوص بالا و کم آلیاژ محتوای مخفی قدرت دی اکسید تیتانیوم.

دی اکسید تیتانیوم نیز می تواند در صنعت مواد غذایی و رنگ و جوهر استفاده می شود


دانش صنعت مربوطه

کپی رایت © شانگهای Titanos صنعت، شرکت، گیم کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.