دسته بندی محصولات
تماس با ما
تلفن: + 86-21-32513559
فکس: + 86-21-32513556
ایمیل:titanos@titanos.com.cn
وب سایت:www.etitanos.com
رشد مداوم در صنعت دی اکسید تیتانیوم در چین
Nov 17, 2015

کسب و کار داخلی اکسید پس از 20 سال تلاش، دی اکسید تیتانیوم کسب و کار در چین بزرگترین دی اکسید تیتانیوم کشور تولید شده است اما دی اکسید تیتانیوم تکنولوژی وجود دارد هنوز هم شکاف بین کشورهای پیشرفته است. اما همچنان صنعت چینی دی اکسید تیتانیوم نیز به ابتکار خود قدرت فن آوری و تولید همان کیفیت و قدرت از دی اکسید تیتانیوم.

روش تولید دی اکسید تیتانیوم و کلرید توسط روش اسید سولفوریک، با این حال اکثر شرکت های تولید دی اکسید تیتانیوم هستند با استفاده از روش اسید سولفوریک. تولید دی اکسید تیتانیم با استفاده از روش اسید سولفوریک در فرایند تولید بسیاری از مواد زائد و آب است که آلودگی های زیست محیطی بسیار جدی را تولید می کند. تولید دی اکسید توسط وی ممکن است فرایند مداوم و نسبت به کلرزنی تولید اسید سولفوریک فرایند نسبتا ساده، راحت تر کنترل کیفیت محصول، به طور موثر نسل صرفه جویی انرژی زائد و قابل توجهی کاهش می دهد. این است زیرا وی در حفاظت از محیط زیست، مصرف انرژی و برخی از ابعاد مانند کیفیت محصول، مزیت متمایز، قدرت تولید دی اکسید تیتانیوم به اکسید است بیشتر استفاده می شود کلرزنی است. در چند سال گذشته، چین به تدریج کلرزنی دی اکسید تیتانیوم تکنولوژی استفاده کنید.

جریان در صنعت دی اکسید تیتانیوم و علاوه بر استفاده از فرایند کلرید دی اکسید تیتانیوم محبوب تر از denitration دی اکسید تیتانیوم با نگرانی ما است. دنيتريفيكاسيون، دی اکسید به عنوان کاتالیزور در کاهش کاتالیزوری انتخابی استفاده می شود، کاهش کاتالیزوری انتخابی به طور گسترده ای در روند دنيتريفيكاسيون،. حرفه ای ها, کاتالیست مورد نیاز در هر متر مکعب دی اکسید تیتانیوم سهام 0.5 تن با توجه به محاسبات فوق متوسط سالانه تقاضا تن 80,000 تیتانیوم سهام هر سال در آینده به افزایش تقاضا برای دی اکسید تیتانیوم ادامه خواهد داد.

مبتنی بر تجزیه و تحلیل بالا، فرآیند دی اکسید تیتانیوم صنعت در چین پیوسته در حال رشد است.


دانش صنعت مربوطه

کپی رایت © شانگهای Titanos صنعت، شرکت، گیم کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.