صفحه اصلی > دربارهی ما > نمایه شرکت
نمایه شرکت
تماس با ما
تلفن: + 86-21-32513559
فکس: + 86-21-32513556
ایمیل:titanos@titanos.com.cn
وب سایت:www.etitanos.com

گروه تیتانیوس، تاسیس در سال 1989، متخصص در فروش و خدمات مواد پودر شیمیایی غیر شیمیایی است. با تولید دی اکسید تیتانیوم (به اصطلاح King of White Pigment) به عنوان صلاحیت اصلی ما و در کنار خطوط دیگر محصولات با کیفیت بالا از قبیل سولفات باریم، لیتوپون، کربنات کلسیم، کائولن و دیگر محصولات پودر خوب گروه تیتانیوس آماده است تا به عنوان پیشگام جهانی مواد اولیه شیمیایی تبدیل شود. بر اساس درک کامل توسعه و نیازهای صنایع شیمیایی، گروه تیتانیوس محصولاتی مانند رنگدانه های آلومینیومی فلزی، رنگ های ضد خوردگی و رزین پلی پروپیلن کلر تولید کرده اند که در زمینه پوشش جهانی، جوهرکاری، پلاستیک و صنایع عمده برای بیش از 10 سال. گروه Titanos با بیش از دو دهه تعهد به تسلط بر تخصص، کیفیت و خدمات تیتانی، به بزرگترین کانال توزیع کننده و ارائه دهنده خدمات دی اکسید تیتانیوم در چین تبدیل شده است و به تشخیص بازار و سهم بازار در این صنعت می پردازد.

Imitating Electroplate Aluminum Paste
Ordinary Leafing Aluminum Paste

گروه Titanos در دفتر OasisInternationaBusiness Plaza شانگهای واقع در ناحیه Putuo مستقر است و از 10 شرکت متعلق به شرکت های تابعه و متعلق به آن است، از جمله شرکت شانگهای Titanos Industry Co. Ltd.، Shanghai Hyychem Co. Ltd.، صنعت منبع Titanium Shanghai & Trade Co. Ltd.، شانگهای Xinli تیتانیوم شیمیایی شرکت آموزشی ویبولیتین گوانگژو Titanos صنعتی Ltd.، Xiamen Titanos صنعت شرکت آموزشی ویبولیتین، Hangzhou Titanos صنعت شرکت آموزشی ویبولیتین، تیتانوس (هنگ کنگ) محدود، تیتانیوس (مالزی) Limited و شرکت شیمیایی پکن تیتانوس شمالی. شرکت حضور در گروه بین المللی به 4 دفتر نمایندگی ما در کلیولند، اوهایو، ایالات متحده آمریکا واقع شده است. هامبورگ، آلمان؛ میلان ایتالیا؛ و دهلی نو، هند. در چین، ما 5 دفتر نمایندگی را به طور استراتژیک در Chongqing، Qingdao، Yuyao، Dongguan و Foshan واقع شده است. در سال 2010، تیم Titanos در مرکز منطقه ای Qingpu شانگهای تاسیس مرکز تحقیق و توسعه تیتانوس را به منظور تقویت وظایف و چشم انداز اصلی توسعه فن آوری های مداوم و ارتقاء خدمات حرفه ای با کیفیت ارائه داد. گروه تیتانیوس در سال 2011 با همکاری دانشگاه معتبر شانگهای جیائو تونگ، مرکز تحقیقاتی دانشگاه صنعتی شانگهای Jiaotong University-Titanos New Materials را به منظور تقویت تعهد خود به نوآوری و همچنین تأیید مجدد ما برای ترکیب تولید، آموزش و پرورش، تاسیس کرد. ، و تحقیق در استراتژی بلند مدت گروه.

Senior Leafing Aluminum Paste
201807251530063490729.png

گروه Titanos با داشتن بیش از 20 سال فعالیت و تخصص، مجهز و منحصر به فرد است تا محصولات و خدمات برتر ما را از دفتر مرکزی شانگهای به سایر نقاط جهان ارائه دهد و از همه قاره ها عبور کند. با صادرات فعلی ما به آسیا،

گروه تیتانیوس در حال حاضر روابط استراتژیک پایدار و بلند مدت را با چندین شرکت Fortune 500 ایجاد کرده است. در سال 2011، فروش سالیانه گروه تیتانیوس بیش از یک میلیارد یوان چینی بوده است. فروش تیتانیوس با افزایش نوآوری محصول، ارائه خدمات با کیفیت بالا و کانال های فروش موثر، به سرعت در حال افزایش است و به سرعت در حال افزایش است.


کپی رایت © شانگهای Titanos صنعت، شرکت، گیم کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.